Category Archive : دسته‌بندی نشده

۰
جوکار

برای تحقق شعار سال ، قرارگاه ملی اشتغال و تولید راه اندازی شود

       دسته‌بندی نشده      ۱ اردیبهشت, ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قدس با موضوع بررسی راهکارهای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ (تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها) با حضور امام جمعه و اعضای این شورا در مصلی شهرستان قدس برگزار شد……. بیشتر »

۰
۴

کسب رتبه برتر مهارت آموزی دانشگاه علامه

       دسته‌بندی نشده      ۱ بهمن, ۱۳۹۸

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: سال جاری حدود ۴ هزار و ۴۵۴ دوره عمومی و تخصصی مهارتافزایی در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور برگزار شده است . به گزارش عطنا، مسعود برومند، معاون پژوهش…… بیشتر »

۰
کارگروه اشتغال (۱)

چهارمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان قدس برگزارشد

       دسته‌بندی نشده      ۱ آبان, ۱۳۹۸

چهارمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان قدس به ریاست دکتر لیلا واثقی فرماندار شهرستان قدس و با حضور دکترسیده مهری موسوی رئیس جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبائی در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان…… بیشتر »

۰
IMG_20191013_130015_926

رونمایی از طرح مهارتی “صما” در شهرستان قدس (صنعت، مهارت، اشتغال)

       دسته‌بندی نشده      ۲۱ مهر, ۱۳۹۸

رونمایی از طرح مهارتی “صما” در شهرستان قدس (صنعت، مهارت، اشتغال) این طرح  با همکاری بخش غیر دولتی در توسعه آموزش های مهارتی و نیز برای استفاده از ظرفیت های آموزشی موجود در محیط های کارگاهی و در راستای توسعه…… بیشتر »

۰
IMG_20190728_132833-610x400

ارائه دوره‌های آموزشی رایگان مهارت اموزی در مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان قدس

       دسته‌بندی نشده      ۶ مرداد, ۱۳۹۸

  ارائه دوره‌های آموزشی رایگان مهارت اموزی در مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان قدس به مناسبت آغاز هفته ملی مهارت بازدید از کارگاه‌های مرکز فنی و حرفه‌ای توسط رییس شورای اسلامی شهرستان، رییس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) ، معاون…… بیشتر »

۰
images55

قابل توجه متقاضیان آموزش محصولات گلد ایران

       دسته‌بندی نشده      ۸ تیر, ۱۳۹۸

به اطلاع کاراموزان آموزش محصولات گلد ایران میرساند آموزش کارگاه های کولر گازی و پکیج و لوازم خانگی مخصوص اقایان و بانوان بزودی برگزار میگردد جهت کسب اطلاع به سایت و کانل مرکز مراجعه نماییید

۰
۵۸۷۲۴۸۲_۸۴۸

اموزش جوش co2

       اخبار / دسته‌بندی نشده      ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۸

جوشکاری قوس الکتریکی با گاز محافظ شامل دو روش MIG و MAG می‌باشد. تفاوت بین این دو روش در نوع گاز مصرفی بوده که برای محافظت جوش بکار می‌رود. در روشMIG گاز محافظ از نوع گاز خنثی (آرگون یا هلیوم)…… بیشتر »

۰
bargh2

آموزش برق { plc}

       دسته‌بندی نشده      ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸

#آیا می دانید… ✅ چطور پس از آموزش PLC وارد بازار کار شویم؟؟! – کار با PLC را از کجا شروع کنیم ؟؟! – با آموزش PLC چگونه میلیونر شویم؟؟! 🏆 اگر بخواهیم یکی از زمینه های درآمد را برای…… بیشتر »

۰
IMG_20170921_104605

آموزش جوش MAG

       اخبار / دسته‌بندی نشده      ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸

جوش MAG دی اکسید کربن از گازهای دیگری که در روش قوس الکتریکی استفاده می شوند، ارزانتر است. اولین گازی که دردستگاه های تمام اتوماتیک بکار رفت دی اکسید کربن بود، اکنون هم از این گاز در دستگاه های تمام…… بیشتر »