۰

دسته‌بندی نشده

برای تحقق شعار سال ، قرارگاه ملی اشتغال و تولید راه اندازی شود

اردیبهشت ۱, ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۳ ق.ظ توسط

جوکار

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قدس با موضوع بررسی راهکارهای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ (تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها) با حضور امام جمعه و اعضای این شورا در مصلی شهرستان قدس برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این جلسه گفت: در جهت تحقق شعار سال قرارگاه ملی اشتغال و تولید در کشور راه‌اندازی شود.
وی افزود: در شهرستان ستاد ویژه پیگیری شعار سال تشکیل و نسبت به بررسی موانع تولید و حمایت از تولید کنندگان اقدامات لازم انجام شود.
امام جمعه شهرستان قدس همچنین به اجرای طرح پدافند غیرعامل خانواده با شعار “هر خانواده یک شغل” و با محوریت مساجد و بصورت آموزش محور تاکید کرد و اظهار داشت:باید تفاهم نامه ای بین امور مساجد،بسیج ، کمیته امداد و مرکز آموزش فنی حرفه ای تنظیم شود تا به جوانان و حتی زنان سرپرست خانوار و بد سرپرست مهارت های فنی آموزش داده شود و هر خانواده حداقل یک شغل داشته باشد که باعث مقاومت و مصونیت خانواده خواهد بود .

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان قدس همچنین به تشکیل کارگروه نخبگان، ایجاد مراکز نیکوکاری اشتغال و مجمع خیرین اشتغال در سال جاری اشاره و اظهار امیدواری کرد با اجرای این طرح ها در جهت تحقق شعار سال قدم های مثبتی برداشته شود.

پاسخ دهید