۰

دسته‌بندی نشده

چهارمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان قدس برگزارشد

آبان ۱, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۸ ب.ظ توسط

کارگروه اشتغال (۱)
چهارمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان قدس به ریاست دکتر لیلا واثقی فرماندار شهرستان قدس و با حضور دکترسیده مهری موسوی رئیس جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبائی در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، چهارمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان قدس به ریاست دکتر لیلا واثقی فرماندارشهرستان قدس و با حضور دکترسیده مهری موسوی رئیس جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبائی ،سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، دبیر و دیگر اعضای کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
بنابراین گزارش؛مصوبات قبلی پیگیری و ارائه گزارش اشتغال توسط دبیر کارگروه انجام شد و طرح ملی توسعه مشاغل خانگی برای زنان سرپرست خانوارتوسط مدیر جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبائی تشریح شد.
دکتر لیلا واثقی فرماندارشهرستان قدس دراین جلسه ضمن تاکید بر اهمیت دو مقوله اشتغال و اقتصاد گفت:با توجه به منویات مقام معظم رهبری ،رونق تولید درایجاد اشتغال تاثیرگذاراست.
وی در ادامه افزود:امروز یکی از مهم ترین اقدامات در ایجاد اشتغال و رونق تولید مهارت آموزی است و ما مصمم هستیم یک نهضت شهرستانی در این خصوص ایجاد کنیم و این امرتعامل بین دانشگاه و صنعت را می طلبد تا دانشجویان درمحیط واقعی کار قرار بگیرند و ما از صنایع سطح شهرستان نیز خواستیم که ما مشکلات آنها را برطرف نمائیم و صنایع نیز در مقابل این اقدام، دانشجویان را بصورت عملی در بخش های مختلف آموزش بدهند.
وی ابراز داشت:حلقه کارگروه اشتغال که زنجیره ی تولید ،توزیع و مصرف در بازار هدف را مشخص می کند که در این جلسه با حضورمدیرجهاد دانشگاهی برای بررسی مسایل اشتغال تکمیل شد.
مقام عالی دولت در شهرستان عنوان کرد:تمام تلاش کارگروه اشتغال و در راس آن فرمانداری ایجاد شرایط معیشتی مناسب برای مردم شهرستان است و واحدها و دستگاههای شهرستانی که الویت کار خود را در راستای تولید و اشتغال قرار دهند از سوی فرمانداری قدس مورد تشویق قرار خواهند گرفت.

پاسخ دهید