۰

دسته‌بندی نشده

افتتاح چهار مرکز آموزشی جوار صنایع در آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

مرداد ۲, ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۸ ب.ظ توسط

۰۸_۱۳۹۲۲

به مناسبت هفته ملی مهارت و کارآفرینی صورت پذیرفت؛

افتتاح چهار مرکز آموزشی جوار صنایع در آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

به مناسبت هفته ملی مهارت و ترویج آموزش فنی وحرفه ای چهار مرکز آموزش جوار صنایع در استان تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با اعلام این خبر گفت: شالوده افزایش بهره‌وری در صنایع بر نیروی انسانی از نظر کیفی و ممانعت از نابهنگام شدن یا تقلیل کارآیی افراد در انجام کار در طول زمان و نبود دانش یا مهارت نوین در حرفه‌شان می باشد.

رضا گرزین با بیان اینکه بدون شک آموزش ضمن خدمت کارکنان از طریق بهسازی و نوسازی دانش و توانایی افراد، نقش مهمی در بهنگام‌سازی آنان دارد، تصریح کرد: مجوز کارگاه آموزش در صنایع برای گروه بهمن خودرو، شرکت خودروسازی زامیاد، شرکت داروسازی جابربین حیان و اتحادیه باتری سازان و باتری فروشان صادر شده است.

وی افزایش مهارت های کارگاهی خط تولید، همسو سازی دانش فنی و تئوریک با مهارت های کارگاهی، آشنایی کارکنان با علوم جدید و آخرین یافته های علمی، افزایش توان رقابتی و پدید آوردن حس اعتماد به نفس و … را از اهداف افتتاح مراکز جوار صنعت و توسعه مهارت آموزی در صنایع برشمرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران تعامل با صنایع را رمز موفقیت طرح آموزش های مهارتی مبتنی بر نیاز بازار کار عنوان کرد و بیان داشت: مراکز دولتی، صاحبان مشاغل و موسسات کارآموزی آزاد سه بعد مهم فعالیت در استان تهران می باشند و صنایع بزرگ تولید و خدماتی در استان تهران وجود دارد که می توان از این پتانسیل در امر توسعه آموزش های مهارتی بهره برد.

گرزین در پایان خاطرنشان ساخت: استان تهران با داشتن صنایع بزرگ و تولیدی و … دارای شرایط استراتژیک در امر توسعه ی آموزش های فنی و حرفه ای می باشد و طرح های موفقی که در این استان به صورت پایلوت انجام می شود قابلیت اجرا و بسط به تمام نقاط کشور را دارد.

پاسخ دهید