۰

دسته‌بندی نشده

کسب رتبه برتر مهارت آموزی دانشگاه علامه

بهمن ۱, ۱۳۹۸ در ۲:۱۹ ب.ظ توسط

۴

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: سال جاری حدود ۴ هزار و ۴۵۴ دوره عمومی و تخصصی مهارتافزایی در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور برگزار شده است .

به گزارش عطنا، مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره توسعه دورههای مهارتافزایی در دانشگاههای سراسر کشور بیان کرد: امسال در ۰۶ دانشگاه و مرکز آموزش عالی کشور حدود ۴ هزار و ۵۵۴ دوره برگزار شده که از این تعداد ۲ هزار و ۱۸۴ دوره به صورت تخصصی و  یک هزار و ۵۷۶ دوره به صورت عمومی بوده است.

برومند  با بیان اینکه در حدود ۴هزار و ۴۵۴ دوره تخصصی و عمومی در مجموع ۴۳۲ هزار و ۴۰۴ نفر شرکت کردند، اظهار داشت: میانگین دورههای برگزار شده در هر دانشگاه برای سال ۱۸ حدود ۷۷ دوره و میانگین تعداد شرکتکنندگان در هر دانشگاه حدود ۲ هزار و ۲۴۵ نفر بوده است.

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با اشاره به ۲۶ دانشگاهی که بیشترین دورههای تخصصی را برگزار کردند، ادامه داد: این دانشگاهها به ترتیب شامل صنعتی شریف، الزهرا )س( ،علامه طباطبائی، تهران، شهیدباهنر کرمان، صنعتی امیرکبیر، تبریز، فنی و حرفه ای، صنعتی کرمانشاه، کاشان و… هستند.

لازم به توضیح است، برنامه ریزی آموزشی دوره های مهارت افزایی دانشگاه علامه طباطبایی بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بااداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران را مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قدس بر عهده دارد.

 

 

 

bargh2

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید